👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه لقمان حکیم

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه لقمان حکیم

پاورپوینت زندگینامه لقمان حکیم شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

26

حجم

4124/874 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه لقمان حکیم

پاورپوینت زندگینامه لقمان حکیم شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

لقمان حکیم از جمله افرادی بوده که نقل‌قول‌های فراوانی از حکمت او گفته شده است و در قرآن سوره‌ای به نام این حکیم فرزانه وجود دارد. لقمان حکیم در زمان حضرت داوود می زیسته و عمر طولانی هم داشته است.

در این مطلب با زندگینامه لقمان حکیم بیشتر آشنا خواهیم شد.

اصل و نسب لقمان حکیم

درباره پدر و مادر لقمان حکیم نقل‌قول‌های فراوانی وجود دارد و نام پدر او در کتاب‌های مختلف تاریخی متفاوت آمده است. بعضی او را فرزند ناحور بن تارح دانسته‌اند و بعضی هم نام پدر او را لیان بن ناحور بن تارح، باعورا، عنقا بن سرون، عنقا بن مربد، عنقا بن ثیرون و کوش بن سام بن نوح ذکر کرده‌اند. اما مهم‌ترین مسئله در این بین آن است که لقمان نسب نامه معروفی ندارد. چنان که امام صادق (ع) فرمود:

«به خدا سوگند، حکمت از رهگذر نژاد و ثروت و بزرگى جسم و زیبایى اندام، به لقمان داده نشد.»

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اصل و نسب لقمان حکیم

خصوصیات ظاهری لقمان حکیم

بردگی لقمان

لقمان در زمان کدام پیامبر می‌زیسته است؟

آیا لقمان حکیم پیامبر بوده است؟

چرا لقمان به مقام حکمت رسید؟

پند‌های لقمان حکیم

شاگردان لقمان حکیم

عمر لقمان حکیم

آرامگاه لقمان حکیم

پایان

عنوان :  زندگینامه لقمان حکیم

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پرسشنامه سلامت عمومی گلدبرگ و هیلر فرم 28 سوالی همراه با تفسیر، روایی و پایایی معتبر تقسیم بندی نگرش ها و رویکردهای تدوین استراتژی توسط صاحبنظران تاثیر سرمایه گذاری فناوری اطلاعات بر اثربخشی و کیفیت بیمارستان پاورپوینت جرم در منظر جرمشناسان پاورپوینت مقایسه مبانی اجتماعی تئوری تقاضا