👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت فرجام خواهی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت فرجام خواهی چیست

پاورپوینت فرجام خواهی چیست شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

4292/632 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت فرجام خواهی چیست

پاورپوینت فرجام خواهی چیست شامل 34 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

به‌احتمال زیاد، اصطلاح فرجام خواهی را در علم حقوق بارها شنیده‌اید؛ اما شاید شما هم نمی‌دانید فرجام خواهی دقیقا به چه معناست و چه زمانی می‌توان از دادگاه تقاضای فرجام کرد. حتی شاید تصور کنید فرجام خواهی همان تجدیدنظرخواهی است؛ ولی حقیقت آن است که این دو اصطلاح حقوقی، بار معنایی و کاربردهایی کاملا متفاوت دارند. در این مبحث با مفهوم فرجام خواهی، آرای قابل‌ فرجام و غیر قابل‌ فرجام، مهلت فرجام خواهی، آثار و انواع فرجام خواهی، نقض رأی و ابرام رأی آشنا خواهیم شد.

  و ...

فهرست مطالب

مقدمه

فرجام خواهی چیست؟

فرجام خواهی چه تفاوتی با تجدیدنظر خواهی دارد؟

آرای قابل فرجام

آرای غیر قابل‌ فرجام

مهلت فرجام خواهی

اصحاب دعوا

آثار فرجام خواهی

انواع فرجام خواهی

نقض رأی

ابرام رأی

پایان

عنوان : فرجام خواهی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پرسشنامه ارزیابی تاثیر مدیریت روابط عملکرد پروژه در شرکتهای صنعتی پروپوزال تحلیل محتوای کتاب دین و زندگی سال اول دبیرستان تلفیق MCDM و تکنیک های پوششی در یک مدل به منظور محل استقرار تسهیلات پاورپوینت بررسی معماری خانه کاج PINE HOUSE پاورپوینت زندگینامه بیل گیتس