👈 فروشگاه فایل 👉

پکیج مدلسازی اهرم در نرم افزار انسیس

ارتباط با ما

... دانلود ...

پکیج مدلسازی اهرم در نرم افزار انسیس

پکیج مدلسازی اهرم در نرم افزار انسیس در قالب برنامه Ansys و شامل 6 فایل

مشخصات فایل

تعداد صفحات

6

حجم

218/203 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

dbb

توضیحات کامل

پکیج مدلسازی اهرم در نرم افزار انسیس

در قالب برنامه Ansys  و شامل 6 فایل

نرم افزار مهندسی ansys محصولی از شرکت ANSYS Inc  می باشد. انسیس یک ابزار تحلیلی است که از روش اجزا محدود جهت مدل سازی و تحلیل استفاده می کند. مهندسان و طراحان با کمک نرم افزار تحلیلی ansys قادر اند تا به سادگی بهینه سازی ساختاری، حرارتی، دینامیکی، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه سازی های مُد ارتعاشی

و ضریب اطمینان و ایمنی را در طرح‌ هایشان گام به گام اعمال کنند.

طراحان نرم افزار شبیه ساز انسیس معتقد هستند که این نرم افزار کاربردی تا 32 سال آینده می تواند پاسخ گوی تمامی نیاز های طراحی کاربران انسیس باشد.

نرم افزار ansys از اجزای تک واحدی تا مجموعه های بزرگ و پیچیده و حتی سیستم های کامل را با کلیه نماهای سه بعدی CAD به یک محصول یا سیستم مجازی کامل و قابل توسعه تبدیل می سازد.

سیستم شبیه‌سازی انسیس از چهار تابع مختلف با قابلیت های کاربردی مختلف تبعیت می نماید که از مُدل های اضافی، پلاگین های CAD و اتصالات متحرک می باشند و به گونه ای  طراحی شده اند تا کلیه نیازهای کاربران خاص را نیز برآورده سازند.

در این فایل به مدلسازی اهرم در نرم افزار انسیس پرداخته ایم

👇محصولات تصادفی👇

پرسشنامه تفکر قطعی نگر یونسی و میرافضل با روایی و پایایی معتبر پاورپوینت آشنایی با کتابخانه ملی چین ارزیابی اثرات زیست محیطی سد برق آبی امیرکبیر بر محیط زیست با بکار گیری مدل تخریب محیط زیست مقاله رشته معماری با عنوان معماری بیونیک پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی 79&PARK اثر گروه معماری بیگ