👈 فروشگاه فایل 👉

پرسشنامه فساد اداری در سازمان و ارائه چارچوبی جهت کاهش آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پرسشنامه فساد اداری در سازمان و ارائه چارچوبی جهت کاهش آن

هدف از این پژوهش طراحي ساختار سازماني مناسب در جهت كاهش فساد اداري در بانک ملی می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

23

حجم

241/474 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

هدف از این پرسشنامه فساد اداری ، طراحي ساختار سازماني مناسب در جهت كاهش فساد اداري در بانک ملی می باشد.و در آن به شناسایی عوامل موثر بر کاهش فساد اداری می پردازیم .

فساد اداری از جمله معضلات و مشکلات روزمره سازمانهای اداری در کشورهای جهان سوم و همینطور سازمانهای ایرانی است. در یک تعریف فساد عبارتست از: استفاده غیر قانونی از اختیارات اداری و دولتی و درحقیقت سوءاستفاده از موقعیت شغلی برای نفع شخصی.ساختار سازمانی مجموعه روابط، مقررات و قوانینی است که به طور رسمی در سازمان تصویب می شوند و فعالیتهای افراد برای کسب اهداف مشترک سازمانی را شکل می دهد.

بر این اساس پژوهش دانشگاهی حاضر به منظور دستیابی به دیدگاه و تجربه ی  مدیران سازمان بزرگ و پرسابقه بانک ملی در زمینه بررسی رابطه بین وجود ساختار سازمانی مناسب و کاهش فساد اداری در سازمان  طراحي شده  و به دنبال ارائه طرح صحیح و راه حل در این زمینه می باشد. روش انجام اين پژوهش بصورت جمع آوري اطلاعات به كمك پرسش-نامه مي باشد. اين پرسش نامه در سه بخش، پرسش هاي عمومي، پرسش هاي چندگزينه اي (بسته) و پرسش هاي تشريحي (باز) طراحي شده است. با توجه به موضوع پژوهش نظرات شما در اين پرسش نامه می تواند كمك موثري در جهت بهبود شرايط و ساختار بانك ملي داشته باشد.

چکیده پرسشنامه فساد اداری:

مولفه : دارد

منبع : دارد

روایی  و پایایی : دارد

نمره گذاری و مختصات : دارد

نوع فایل : word (قابل ویرایش )

تعداد سوالات پرسشنامه : 39 سوال بسته + 6 سوال باز = 45 سوال

طیف لیکرت:

بسیار كم        كم            متوسط          زياد           بسیار زياد

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری ارزیابی ارزشهای اسلامی در ساختار طراحی لباس زنان و تاثیر آن بر سلامت جسم و روان تاریخ روابط خارجی ایران گزارش کارآموزی رشته حسابداری با عنوان عملیات بانكداری پروژه مجتمع تجاری رفاهی طرح 2 معماری (بخش سه بعدی کل پروژه 3 dmax) پاورپوینت روابط فضایی بیمارستان