👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه ارنست همینگوی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه ارنست همینگوی

پاورپوینت زندگینامه ارنست همینگوی شامل 23 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

23

حجم

4056/822 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه ارنست همینگوی

پاورپوینت زندگینامه ارنست همینگوی شامل 23 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در زندگینامه ی ارنست همینگوی اینگونه آمده است که : وی در سال 1899 در اوک پارک بیرون شیگاگو دیده به جهان گشود. پدرش پزشک و مادرش خانه دار و سفت و سخت پابند مذهب بود. ارنست میان شش فرزند دومین پسر خانواده بود. او در مورد زندگی نامه اش چنین می گوید:

به طور کلی پدر و مادرم با هم هیچ توافق اخلاقی نداشتند و از این لحاظ کل خانواده و به خصوص من دچار گرفتاری و ناراحتی بودیم.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

ارنست همینگوی کیست

شروع ارنست همینگوی

آغاز زندگی مشترک ارنست همینگوی

آغاز کتاب های ارنست همینگوی

ارنست همینگوی پیرمرد و دریا

آثار ارنست همینگوی

پایان

عنوان :  زندگینامه ارنست همینگوی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 23

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری بررسی خشونت علیه زنان از نگاه قرآن و احادیث نمودارهای كنترل فرایند و زنجیره تحویل پاورپوینت تحلیل خانه ویلایی Madalena برزیل پاورپوینت تحلیل ویلا مولر اتریش پاورپوینت کیفرخواست چیست