👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت گردشگری در ایران و نقش گردشگري در توسعه كشورها

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت گردشگری در ایران و نقش گردشگري در توسعه كشورها

دانلود پاورپوینت با موضوع گردشگری در ایران و نقش گردشگري در توسعه كشورها، در قالب pptx و در 20 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، تاريخچه گردشگري، مفاهيم گردشگري و گردشگر، اهداف گردشگري، اهميت گردشگري، انواع گردشگري، آثار گردشگري، آثار سياسي توسعه گردشگري، چند عامل مؤثر بر توسعه گردشگري، گردشگری در ایران، رتبه و نمره ارکان و ابعاد ایران در گزارش رقابت پذیری سفر و گردشگری 2015

مشخصات فایل

تعداد صفحات

20

حجم

584/263 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع گردشگری در ایران و نقش گردشگري در توسعه كشورها، در قالب pptx و در 20 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

تاريخچه گردشگري

مفاهيم گردشگري و گردشگر

اهداف گردشگري

اهميت گردشگري

انواع گردشگري

آثار گردشگري

آثار سياسي توسعه گردشگري

چند عامل مؤثر بر توسعه گردشگري

گردشگری در ایران

رتبه و نمره ارکان و ابعاد ایران در گزارش رقابت پذیری سفر و گردشگری 2015

جایگاه ایران در غرب آسیا و آفریقا

جایگاه کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا

چشم انداز ایران برای سالهای آتی

نتیجه گیری

منابع

قسمتی از متن:

گردشگري در عصر حاضر به عنوان صنعت بدون دود،توانمنديها و طرفداران بسياري دارد.

افزايش شمار گردشگران موجب رونق يافتن كسب و كار،افزايش درآمد شركت ها و مؤسساتي مي شود كه در اين عرصه فعاليت مي كنند.

توسعه گردشگري، به ويژه در كشورهاي كمتر توسعه يافته،عامل مؤثري در مقابله با فقر است و موجب افزايش درآمد قشرهاي مختلف،كاهش بيكاري و رونق اقتصادي و در نتيجه بهبود كيفيت زندگي مردم و افزايش رفاه اجتماعي مي شود.

بررسي ها نشان مي دهد كه ارزهاي به دست آمده از فعاليت هاي گردشگري، در تنظيم تراز پرداخت هاي بسياري از كشورها، به ويژه كشورهاي كمتر توسعه يافته كه معمولا وابسته به يك محصول اند، مؤثر واقع شده است.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " گردشگری در ایران و نقش گردشگري در توسعه كشورها "  می باشد که در حجم 20 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی ( سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

👇محصولات تصادفی👇

فصل دوم پایان نامه تعهد سازمانی بررسی ماهیت و آثار فقهی و حقوقی شرط فاسخ درآمدی بر حقوق حل و فصل اختلافات سرمایه‌گذاری بین‌المللی بر مبنای کنوانسیون داوری ایکسید پاورپوینت بخشیدن مهریه به همسر پاورپوینت آشنایی با معماری ساسانیان