👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اجتماع اسباب چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اجتماع اسباب چیست

پاورپوینت اجتماع اسباب چیست شامل 23 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

23

حجم

4089/202 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اجتماع اسباب چیست

پاورپوینت اجتماع اسباب چیست شامل 23 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در مواردی چند سبب با یکدیگر جمع شده و موجب نتیجه زیانباری می‌گردد، به نحوی که نتیجه قابل انتساب به مجموع آن‌ها می‌باشد، و مباشری در میان نیست، یا بر فرض وجود، مباشر مسئول شناخته نمی‌شود، و حادثه قابل انتساب به او نمی‌باشد. فقها و حقوقدانان این حالت را اجتماع اسباب یا تداخل اسباب نامیده‌اند. به طور کلی می‌توان گفت اجتماع اسباب در مواردی است که:

الف- اسباب متعدد باشند

ب- اسباب متعدد در وقوع جنایت به طور مستقیم نقش داشته باشند و نتیجه منتسب به مجموع آن‌ها باشد.

ج- مباشری در میان نباشد یا اینکه مسئول شناخته نشود، به طور مثال اسباب اقوی از مباشر باشند.

در اجتماع اسباب، اول باید حالات و صور اجتماع را تبیین کرد، و بعد از آن از تعیین سبب مسئول در میان اسباب متعدد بحث کرد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

حالات و صور اجتماع اسباب

شیوه تعیین سبب مسئول در صور اجتماع اسباب

نظریه سبب مقدم در تأثیر

پایان

عنوان : اجتماع اسباب چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 23

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه رغبت پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه رغبت سنج هالند پاورپوینت مدیریت پروژه چیست پاورپوینت تحلیل باغ عفیف آباد (باغ موزه نظامی) شیراز پاورپوینت تحلیل بازار حوزه فرهنگی افغانستان ملبورن استرالیا