👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت وبینار چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت وبینار چیست

پاورپوینت وبینار چیست شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

36

حجم

4252/605 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت وبینار چیست

پاورپوینت وبینار چیست شامل 36 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

روزگاری که ما در آن زندگی می‌کنیم روزگار تلاش برای دستیابی به حداکثر از حداقل است؛ به عبارت دیگر، امروزه همه به دنبال افزایش بهره‌وری و کارآمدی و کاهش مشقت و فعالیت‌های اضافی هستیم. اینترنت یکی از آن ابزارهایی است که از زمان ظهور خود در این راستا کمک شایان توجهی به ما کرده است. در واقع، بسیاری از پیشرفت‌های امروز بشر مرهون همین راحتی و در عین حال کارآمدی چندین برابری است که اینترنت برای ما به ارمغان می‌آورد. یکی از عرصه‌هایی که این ابزار و رسانه قدرتمند بر آن سایه افکنده، مبحث برگزاری و شرکت در همایش‌ها و سمینارهای مختلف است. در این مطلب تلاش می‌کنیم تا شما را با سمینارهای اینترنتی (موسوم به وبینار) بیشتر آشنا کنیم؛ ببینیم که چگونه می‌توان از آن‌ها در راستای اهداف کسب‌وکار استفاده کرد؛ و اساساً طرز کار و روش اجرای وبینار را توضیح خواهیم داد. علاوه بر این، به سؤالاتی از قبیل «آیا وبینارها همگی به صورت زنده برگزار می‌شوند؟» و « چطور می‌توانم وبینار برگزار کنم؟» پاسخ می‌دهیم.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

وبینار چیست

 مزایای وبینار

انواع وبینار

چطور یک وبینار برگزار کنیم؟

نکاتی برای افزایش کارآمدی و بهره‌وری وبینار

حرف آخر

عنوان :  وبینار چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری ارزیابی عملکرد بانک با استفاده از تحلیل پوششی داده كاربرد سیستم های استدلال عصبی - فازی در رتبه بندی اعتباری مشتریان حقوقی بانك ها پاورپوینت مقدمه ای بر واحد های پرورشی دوره متوسطه آموزش ساده توابع آماری در اکسل (فرمول نویسی) ویژه دانش جویان جغرافیا پاورپوینت ارزيابي و صدور اختيارات معامله (option)