👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت هوشمندی استراتژیک چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت هوشمندی استراتژیک چیست

پاورپوینت هوشمندی استراتژیک چیست شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

47

حجم

4595/239 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت هوشمندی استراتژیک چیست

پاورپوینت هوشمندی استراتژیک چیست شامل 47 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

آنچه در دنیای امروز سازمان های دانش بنیان را با دنیای چند دهه قبل آنها متمایز می کند، محیط ناپایدار، رقابت جهانی و توسعه روزافزون ارتباطات و مبادلات سریع اطلاعات است. سازمان های دانش بنیان برای مصون ماندن از امواج سهمگین محیطی و نیز سازگاری با الزامات رقابتی چاره ای جز کسب اطلاعات محیطی از طریق هوشمندی استراتژیک ندارند. هدف از این مبحث، بیان اولویت بندی عوامل موثر بر هوشمندی استراتژیک در سازمان های دانش بنیان است که بر این اساس، عوامل موثر بر هوشمندی استراتژیک سازمان در دو بخش درون سازمانی و برون سازمانی شناسایی و رتبه بندی می شوند.

این پژوهش کاربردی و از لحاظ روش تحقیق از نوع توصیفی پیمایشی است، ابزار جمع آوری اطلاعات پرسشنامه است که در برگیرنده مقایسات زوجی بین معیارهای اصلی و گزینه ها است. پس از بدست آوردن اوزان با استفاده از اعداد فازی مثلثی هفت گانه و تبدیل اعداد فازی مثلثی به اعداد فازی قطعی وزن شاخصها بدست می آید و در آخر رتبه بندی نهایی با استفاده از تکنیک فازی صورت می پذیرد.

نتایج پژوهش حاکی از آن است که در سازمان های دانش بنیان هوشمندی منابع انسانی برای هوشمندی استراتژیک درون سازمانی و هوشمندی مشتریان برای هوشمندی استراتژیک برون سازمانی از بیشترین اهمیت برخوردار است. به علاوه تلاش و کوشش کارکنان برای هوشمندی منابع انسانی و شناسایی فرصتهای خلاقانه موجود در ارتباط با هوشمندی مشتریان، در سازمانهای دانش بنیان بیشترین اهمیت را داراست.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

هوشمندی استراتژیک ابزاری برای تصمیم گیری و برنامه ریزی

شناخت عوامل درونی و بیرونی سازمان

مفاهیم مرتبط با حوزه هوشمندی استراتژیک

تعریف سازمان دانش بنیان چیست؟

تعریف هوشمندی استراتژیک چیست؟

هوشمندی استراتژیک درون سازمانی

هوشمندی استراتژیک برون سازمانی

هوشمندی اقتصادی

پایان

عنوان :  هوشمندی استراتژیک چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 47

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مدل های هوش هیجانی و چارچوب چهار وجهی استنتاجی هوش هیجانی پاورپوینت آشنایی با تاریخچه آب انبار پرسشنامه بررسی تاثیر گرایش به کارآفرینی و اطلاعات بازاریابی بر عملکرد شرکت ها پاورپوینت تحلیل ساختمان مسکونی شاباک تهران پاورپوینت مفاهیم سود در گزارشگری مالی